Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GENSE, bricka, 1900-tal, handtag lindade i rottning, ca 62x40 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Brukssltage
375506
2016-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här