Bricka Oaxen

Bricka Oaxen
Bricka Oaxen
Bricka Oaxen
Bricka Oaxen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GENSE, bricka, 1900-tal, handtag lindade i rottning, ca 62x40 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Brukssltage

375506

2016-04-16