Dosor i alrotsfanér

Dosor i alrotsfanér
Dosor i alrotsfanér
Dosor i alrotsfanér
Dosor i alrotsfanér
Dosor i alrotsfanér
Dosor i alrotsfanér

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSOR, SNUSDOSOR, MORTEL, SLÄNDA, SMÖRASK med lock, 1800-tal, alrotsfanér, BEHÅLLAR, 2 st, horn, höjd ca 21-28, BRICKA, koppar

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

375528

2016-04-16