Takarmatur Oaxen

Takarmatur Oaxen
Takarmatur Oaxen
Takarmatur Oaxen
Takarmatur Oaxen

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, Danmark, 1900-talets andra hälft, grön- och vitlackerad, höjd ca 40, diameter 64 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Smärre färgbortfall

375534

2016-04-16