Sven X:et Erixson Stockholm

Sven X:et Erixson Stockholm
Sven X:et Erixson Stockholm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON, (1899-1970): Hötorget 1958, signerad Sven Erixson, färglitografi, 266/350, bildmått ca 44X34 cm

Gulnader

375535

2016-04-12