Takarmatur Oaxen

Takarmatur Oaxen
Takarmatur Oaxen
Takarmatur Oaxen
Takarmatur Oaxen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, funkis, svarta detaljer, frostad kupa, höjd ca 39, diameter 60 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Dekordel med spricka

375536

2016-04-16