Sixten Lundbohm oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Landskap från Kreta, signerad Lundbohm, daterad 1965 atergo, olja på pannå, 19,5x23,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
375541
Päivämäärä:
2016-04-19