Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Landskap från Kreta, signerad Lundbohm, daterad 1965 atergo, olja på pannå, 19,5x23,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Kuntoraportti

375541

Päivämäärä:

2016-04-19