Agnes de Frumerier

Agnes de Frumerier
Agnes de Frumerier
Agnes de Frumerier
Agnes de Frumerier
Agnes de Frumerier
Agnes de Frumerier
Agnes de Frumerier
Agnes de Frumerier

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AGNES DE FRUMERIE (1869-1937): Ung kvinna,
signerad Agnes de Frumerie, brons, höjd ca 23 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

375542

2016-04-16