Åke Winnberg

Åke Winnberg
Åke Winnberg
Åke Winnberg
Åke Winnberg
Åke Winnberg
Åke Winnberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE WINNBERG (1912-1974): Stadsbild, olja på pannå, signerad Å.Winnberg, 48x55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375550

2016-04-19