Edit Gustafsson oljemålning

Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDIT GUSTAFSSON (1886-1968): Brygga vid sjö, signerad Edit Gustafsson, olja på pannå, ca 29x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375562

2016-04-19