Lockdosa
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LOCKDOSA , C G Hallberg, 1920/30-tal, nysilver, höjd ca 21 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
375566
Päivämäärä:
2016-04-12