Lockdosa

Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa
Lockdosa

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LOCKDOSA , C G Hallberg, 1920/30-tal, nysilver, höjd ca 21 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

375566

Päivämäärä:

2016-04-12