Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
F.B OLSSON (1900-tal): Marint motiv, olja på duk, signerad F.B Olsson 1958, ca 54x64 cm
Smärre dukskada
375579
2016-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här