Spiselkrans England

Spiselkrans England
Spiselkrans England
Spiselkrans England
Spiselkrans England

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPISELKRANS, 1900-talets mitt, England, bemålat trä, höjd 130, bredd 143, djup ca 20 cm

Slitage, färgbortfall

375604

2016-04-14