Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPISELKRANS, 1900-talets mitt, England, bemålat trä, höjd 130, bredd 143, djup ca 20 cm
Slitage, färgbortfall
375604
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här