Garderobsskåp

Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp
Garderobsskåp

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GARDEROBSSKÅP, 1900-tal, England, dörr med spegel, höjd 183, bredd 73, djup 40 cm

Bruksslitage, senare bemålning

375607

2016-04-14