Matgrupp Cado

Matgrupp Cado
Matgrupp Cado
Matgrupp Cado
Matgrupp Cado
Matgrupp Cado
Matgrupp Cado

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 6 dlr, Poul Cadovius och Susanne Fjeldsøe, "Mygge", cirkulärt matbord, trumpetfot i aluminium, bordsskiva med akrylbelagd dekoration, signerad Mygge, brickmärkt Cado, höjd 70 cm, diameter 118 cm, 5 stolar, Steen Østergaard, brun plast, märkt Cado, Denmark, höjd 78 cm, 1960/70-tal

Smärre slitage, sitsar saknas till stolarna

375609

2016-04-12