Koppar/ skålar Oaxen
2016-04-16
375618
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROOS VAN DE VELDE, koppar/ skålar, 5 st, Servax, Belgien, porslin, utvändigt oglaserade, ca 10x9 cm, 5 koppar/ skålar med nagg medföljer
PROVENIENS: Oaxen Krog
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma