Paraplyställ mässing

Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing
Paraplyställ mässing

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-tal, mässing, höjd 67 cm

Visst slitage

375625

2016-04-14