Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLMÖBEL, Storbritannien, edwardiansk, tidigt 1900-tal, massiv, skuren ek, förnicklade krokar, låda, höjd 186, bredd 76 cm
Bruksslitage, senare bemålning
375653
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här