Vinställ för 234 flaskor

Vinställ för 234 flaskor
Vinställ för 234 flaskor
Vinställ för 234 flaskor
Vinställ för 234 flaskor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

VINSTÄLL, 1900-tal, klassiskt modell i furu och galvaniserad plåt, för 234 flaskor, höjd 180, bredd 120 cm

Bruksslitage

375664

2016-04-14