Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINSTÄLL, 2 st,1900-tal, klassiskt modell i furu och galvaniserad plåt, för 112 + 88 flaskor, höjd 180, bredd 43 cm respektive höjd 160 x 63 cm
Bruksslitage
375667
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här