Vinställ för 112 + 88 flaskor

Vinställ för 112 + 88 flaskor
Vinställ för 112 + 88 flaskor
Vinställ för 112 + 88 flaskor
Vinställ för 112 + 88 flaskor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINSTÄLL, 2 st,1900-tal, klassiskt modell i furu och galvaniserad plåt, för 112 + 88 flaskor, höjd 180, bredd 43 cm respektive höjd 160 x 63 cm

Bruksslitage

375667

2016-04-14