Blyinfattade fönster 2 + 5 st

Blyinfattade fönster 2 + 5 st
Blyinfattade fönster 2 + 5 st
Blyinfattade fönster 2 + 5 st
Blyinfattade fönster 2 + 5 st
Blyinfattade fönster 2 + 5 st
Blyinfattade fönster 2 + 5 st

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2+5 st., 1900-talets första hälft, jugendstil, karmmått ca 53 x 65 cm respektive 35 x 45 cm

Slitage/kraftigt slitage, ett glasfönster med skador

375685

2016-04-14