Blyinfattade fönster

Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster
Blyinfattade fönster

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BLYINFATTADE FÖNSTER, 6+4+2 st., 1900-talets första hälft, jugendstil, höjd 39,5, bredd 52, höjd 39,5, bredd 72 cm, höjd 95, bredd 40 cm

Slitage/kraftigt slitage, rötangripet trä, en glasruta med skador

375686

2016-04-14