Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM, bord med tidningsställ, Triva, NK:s Verkstäder, skyltmärkt, ek och naturfärgat skinn, höjd 35, 64x50 cm
Smärre repor, slitage
375694
2016-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här