Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1968, signerad och numrerad Baertling 285/300, 33x17 cm

375702

2016-04-12