Bricka Ryssland

Bricka Ryssland
Bricka Ryssland
Bricka Ryssland
Bricka Ryssland
Bricka Ryssland
Bricka Ryssland

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, Ryssland, 1900-tal, svart med målad dekor av blommor, märkt Made in Russia, 69x54 cm

Något angripen, slitage, bättringar, repor

375708

2016-04-12