Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, Ryssland, 1900-tal, svart med målad dekor av blommor, märkt Made in Russia, 69x54 cm
Något angripen, slitage, bättringar, repor
375708
2016-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här