Per månsson
2016-04-12
375713
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PER MÅNSSON (1892-1976): Stilleben med solros, signerad och daterad -41, olja på duk, ca 80x64 cm