KA Pehrson färglitografi

KA Pehrson färglitografi
KA Pehrson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Persson 81, 152/500, färglitografi, 37x28 cm

375716

2016-04-12