Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-tales mitt, hauptkopia, fanerad i olika träslag med intaria, stenskiva, nyckel finns, höjd 83, 48 x 98 cm

Bruksslitage

375721

2016-04-12