Salongsgrupp nyrenässans

Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr., nyrenässans, betsad ek, bestående av: 1 par karmstolar, 1 par stolar, soffa, soffans längd 160, sitthöjd ca 44 cm

Slitage och skador, kompletterade fotavslut

375722

2016-04-12