Wilhelm Wik olja

Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): Regatta, signerad Wik, olja på pannå, 21,5x26,5 cm

375725

2016-04-13