Kassaapparat

Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat
Kassaapparat

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KASSAAPPARAT, Ideal, tidigt 1900-tal, ek och metall, höjd ca 30, djup 57, bredd 48 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

375782

2016-04-13