Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1730-40-tal, barock, gjuten och svarvad mässing, punsad dekor, höjd ca 15 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Zustandsbeschreibung

375802

2016-04-16