Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1730-40-tal, barock, gjuten och svarvad mässing, punsad dekor, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Zustandsbeschreibung
375802
2016-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner