Signallyktor SJ

Signallyktor SJ
Signallyktor SJ
Signallyktor SJ
Signallyktor SJ

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNALLYKTOR, 4 stycken, 1900-talets början/första hälft, 3 karbidlampor och 1 batterilampa, höjd upp till 43 cm

Slitage, 1 lampa saknar karbidhållare, 4 ljusskivor saknas

375818

2016-04-15