Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PER THORLIN ERIKSEN (född 1923): "nordisk sommar", signerad, olja på pannå, 91x71 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
375839
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här