Per Thorlin Eriksen

Per Thorlin Eriksen
Per Thorlin Eriksen
Per Thorlin Eriksen
Per Thorlin Eriksen
Per Thorlin Eriksen
Per Thorlin Eriksen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PER THORLIN ERIKSEN (född 1923): Stadsbild, signerad samt daterad -56, olja på pannå, 72x91 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375840

2016-04-18