Otto Sinding oljemålning

Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OTTO SINDING (Norge 1842-1909): Strandbild med skeppsbrott, signerad och daterad Otto Sinding 1870, olja på duk, 78x131 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375845

2016-04-21