Akvareller

Akvareller
Akvareller
Akvareller
Akvareller
Akvareller
Akvareller

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AKVARELLER, 1 par, varav en signerad och daterad Sara Elisabeth Behaghel pinx 1730, ca 12x12 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

375850

2016-04-16