Cecilia Sikström färglitografi
2016-04-12
375851
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Venus", signerad Cecilia Sikström, 129/180, färglitografi, bladmått ca 58 x 19 cm