Karl Örbo

Karl Örbo
Karl Örbo
Karl Örbo
Karl Örbo
Karl Örbo
Karl Örbo

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL ÖRBO (1890-1958), "Skånsk strand", signerad och daterad Örbo -49, olja på duk, 46x55 cm

375868

2016-04-12