Karl Örbo

Karl Örbo
Karl Örbo
Karl Örbo
Karl Örbo

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL ÖRBO (1890-1958), porträtt, signerad och otydligt daterad K. Örbo, olja på duk, uppfodrad på pannå, 40x32 cm

375873

2016-04-12