Cafébord Oaxen

Cafébord Oaxen
Cafébord Oaxen
Cafébord Oaxen
Cafébord Oaxen
Cafébord Oaxen
Cafébord Oaxen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYARUM, cafébord, pelarfot i bemålad metall, bordsskiva i marmor, höjd ca 73 diameter 5 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Smärre färgbortfall, skivan med nagg

375875

2016-04-16