Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MAGNUS STEPHENSEN, stolar, 1 par, 1930-tal, Danmark, Fritz Hansen, böjträ, märkt DAN/FH, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Zustandsbeschreibung
Slitage, ytskador
375885
2016-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner