Lars Johansson oljemålning

Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning
Lars Johansson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JOHANSSON (född 1945): Komposition, signerad, olja på duk, 27x38 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375895

2016-04-22