Eva Zettervall färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): Figurkompositioner, signerade Eva Zettervall, EA, färglitografier, blad mått 36,5x28 cm, oramade

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375902

2016-04-22