Jussi Taipaleenmäki litografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUSSI TAIPALEENMÄKI (Finland, född 1948): Mapp Cirkusfantastic, innehålland 4 grafiska blad, "Cirkus affisch", "Fantastiska Felix Fenom", "Lindansare" samt "Världens starkaste kvinna", signerad Jussi Taipaleenmäki, numrerade 78/210, färglitografier, bladmått 69,5x61 cm, oramade
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
375916
2016-04-22