Jussi Taipaleenmäki litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUSSI TAIPALEENMÄKI (Finland, född 1948): Mapp Cirkusfantastic, innehålland 4 grafiska blad, "Cirkus affisch", "Fantastiska Felix Fenom", "Lindansare" samt "Världens starkaste kvinna", signerad Jussi Taipaleenmäki, numrerade 78/210, färglitografier, bladmått 69,5x61 cm, oramade

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375916

2016-04-22