Strålkastare Oaxen

Strålkastare Oaxen
Strålkastare Oaxen
Strålkastare Oaxen
Strålkastare Oaxen
Strålkastare Oaxen
Strålkastare Oaxen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÅLKASTARE, 1900-talets första hälft, delvis koppar, svartlackerad metallupphängning, justerbar, totalhöjd ca 60 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Glas saknas

375918

2016-04-16