Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HARALD LYTH (född 1937), (2) Kompositioner, signerad HL -83, 27/260, färglitografier, bladmått 69,5x50 cm, oramade
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
375920
2016-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här