Nils Kölare

Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007), (2) Kompositioner, signerade N.Kölare, daterade -86 samt numrerade 99/99 samt 96/99, 30,5 x 40,5 cm, oramade

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

375931

2016-04-30