Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, 18/1900-tal, gjuten och svarvad mässing, trekantig fot, höjd ca 19 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

375933

2016-04-16