Ljusstakar
2016-04-16
375933
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, 18/1900-tal, gjuten och svarvad mässing, trekantig fot, höjd ca 19 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling