Soffa
2016-04-12
375938
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, svart skinn, 1900-talets andra hälft, längd ca 193 cm
Ställvis hårt slitage, stoppning med hål