Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, spegelns mått ca 116x51, bordets höjd ca 77 56x24 cm

Slitage, smärre skador

375941

2016-04-12